Baza miejsc

Witaj w naszej warszawskiej bazie miejsc. Znajdziesz tutaj informacje o znanych klubach, restauracjach, szkołach językowych, basenach, klubach fitness, salonach kosmetycznych i fryzjerskich oraz placówkach NFZ i urzędach w Warszawie i całym województwie mazowieckim. Baza jest ciągle rozwijana i każdego dnia dodajemy do niej nowe miejsca!

Polecamy miejsca:

Bohema Siedlce

BOHEMA to znany lokal na klubowej mapie Siedlec. Jest to miejsce rozrywki na wysokim poziomie, gwarantujące świetną zabawę do rana.

Regeneracja Warszawa

Regeneracja znajduje się w Warszawie w dzielnicy Mokotów. Jest to nie tylko restauracja, ale również kawiarnia i klub. Restauracja Regeneracja podaje śniadania, kanapki, przekąski, desery, ale również sycące potrawy z makaronem i dania główne.

Tawerna Korsarz

Tawerna Korsarz to nowy duży lokal na warszawskiej Woli, przy ul. Gostyńskiej, niedaleko ulicy Obozowej. Wewnątrz Tawerna jest bardzo przestronnym lokalem, zaaranżowanym w stylu marynistycznym - wewnątrz podziwiać można drewniany jacht, przejść się po mostku żeglarskim.

Basen Inflancka

Basen Inflancka mieści się w budynku Ośrodka Inflancka, który znajduje się przy ulicy Inflanckiej 8 w Warszawie. Cały ośrodek ma już przeszło 44 lata. W jego wnętrzu można skorzystać z usług masażysty, przyjść na siłownię, fitness i do sauny.

Polanglo

Polanglo to szkoła, której celem jest dostarczanie szerokiej gamy usług językowych. Powstała w 1986 roku. Polanglo posiada szeroką ofertę kursów językowych, skierowanych głownie do firm i instytucji, jednakże z usług szkoły korzystają również klienci indywidualni.

Dr Irena Eris Warszawa

Dr Irena Eris Instytut Kosmetyczny to miejsce gdzie przeprowadzane są profesjonalne zabiegi z zakresu pielęgnacji i kosmetyki ciała.

Jaga Hupało & Thomas Wolff Hair Studio

Jaga Hupało & Thomas Wolff Hair Studio to miejsce dla ludzi ceniących niepowtarzalny styl i jakość.

Gymnasion Warszawa

Długoletnie funkcjonowanie klubów Gymnasium w największych miastach Polski świadczy o dużym doświadczeniu w zaspokajaniu potrzeb sportowych klientów.

Bestsellery