Aktualizuj dane / Zgłoś błąd

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy IX Wydział Gospodarczy

Kontakt

tel.:
22 440-03-41
www:
http://www.warszawa.so.gov.pl/

Lokalizacja

Województwo:
mazowieckie
Miejscowość:
Warszawa
Ulica:
Czerniakowska 100
Kod pocztowy:
00-454
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy IX Wydział Gospodarczy

Wypowiedzi na forum

Wypowiedzi pojawiają się automatycznie i nie muszą dotyczyć opisywanego obiektu
  • Re: Klub Ursus pisory z osiru wypily 100tys zł d

    Klub wielokrotnie informował OSiR. Wyrok w sprawie spornego zadłużenia wydał Sąd Rejonowy m.st. Warszawy w Warszawie, IX Wydział Gospodarczy, na posiedzeniu niejawnym bez udziału Klubu (Klub nie został skutecznie powiadomiony ani o rozprawie ani o wyroku). Zasądzoną przez Sąd kwotę wraz z kosztami

  • WAR INWEST

    ;Przetarg - WAR INWEST S.A.“, w terminie 30 dni od daty ukazania się obwieszczenia, na adres Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy XVII Wydział Gospodarczy, ul. Świętokrzyska 12 w Warszawie. l wpłacenie wadium w wysokości 1 500 000,00 zł dla ofert o zakup całego przedsiębiorstwa, dla oferentów

  • WAR INWEST - ogłoszenie o przetargu

    ;Przetarg - WAR INWEST S.A.“, w terminie 30 dni od daty ukazania się obwieszczenia, na adres Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy XVII Wydział Gospodarczy, ul. Świętokrzyska 12 w Warszawie. l wpłacenie wadium w wysokości 1 500 000,00 zł dla ofert o zakup całego przedsiębiorstwa, dla oferentów

  • Umowa str 1

    przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP nr 525-21-92-585 reprezentowaną przez: Ewę Iłowiecką Artura Ceglarza działających na podstawie pełnomocnictwa z dnia 24.08.2004r, udzielonego przez działających łącznie trzech członków Zarządu spółki

Zaloguj się

Ocena

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Bestsellery

Inne firmy i instytucje:

Elektromar Marcin Zaremba
Conin S.A.
Techpol Consulting s.c. Pikulska Zofia Maliszewski Paweł
Aconexim s.j.
Działalność Muzyczna i Edukacyjna Małgorzata Krej
Har Trans Paweł Grzegorczyk
Biuro Rachunkowe Gemini Małgorzata Urbańska Popiołek
Apteka s.c. Michalska Danuta Szuba Edyta
Kancelaria Obsługi Finansowej Stefania Pariaszewska
Leszek Komosa Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Auto Kom
Art Bit Serwis Artur Postek
Roboty Ziemne Sławomir Zabielski
Tesa Teresa Sas
Marchewkowe Pole Ewa Raczek
Szeptolete Marek Pęsiek
Kancelaria Radcy Prawnego Marcin Wnukowski
Salon Fryzjerski Halina Sarnecka
Dantex Kucisz Bogdan
Finance Expert Krzysztof Kędziora
Andrzej Skorupski
Spectra Holding sp. z o.o.
Mix s.c. Trzciński Marek Rosiecka Barbara
Suder & Suder sp. z o.o. Oddział Radom
Fashion Nails Studio Stylizacji Paznokci Kamila Jaworska
PHU Bratek Grzegorz Szymczak
Inproco sp. z o.o.
Awia Went sp. z o.o.
PHU Pik s.c. Jan Niemczyk Anna Niemczyk
Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Bst i Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Tms Skorzyński Bartosz
A & Active Krzysztof Karaś Wspólnik Spółki Cywilnej
Spółdzielnia Rękodzieła Artystycznego Poziom
Przedsiębiorstwo Budowlane Izo Bud Piotr Graczyk
Szkoła Podstawowa w Regucie
Zwk Projekty Nadzory Realizacji sp. z o.o.
Magnolia Alicja Lewandowska
Magazyn Centralny Centrum Sp. z o.o.
Grażyna Piotrowska - Usługi Lektorskie
M Szulikowski i Partnerzy Kancelaria Prawna Maciej Szulikowski
Kancelaria Auxilium-lex Adam Wiśniewski
Maga Andrzej Warszawski
Studio Styl Fryzjerstwo Kosmetyka Suwała Krystyna
Giudi s.c. Violetta Lebelt Zanotto Mauro Zanotto
Szkoła Podstawowa im. Wojska Polskiego
Promoda Ewelina Rogala
Al Ko Entertaiment s.c. Lis Alicja Korzeniewski Robert
Dachlux Beta Krzysztof Jedynak Oddział Józefów
Sk Fencing Sebastian Koziejowski
Sowińskiego 72 sp. z o.o.
Auto-blak Stefan Kozyra Oddział Mysiadło
Kancelaria Doradcza Adam Ślubowski
Stylomania Agnieszka Peradzyńska
Mechanika Pojazdowa Piotr Mikulski
Pracownia Protetyczna Rusłana Kiriczenko
Sawicki Tadeusz
Pollie Info Maciej Poligaj
Muracki Waldemar
Maciej Skoczylas Wpr
Kancelaria Adwokacka Rafał Poniewierski
Amplico Powszechne Towarzystwo Emerytalne Sa
Kwiatex s.c. Uszyńska Małgorzata Kiersnowski Mirosław