Aktualizuj dane / Zgłoś błąd

Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy IX Wydział Gospodarczy

Kontakt

tel.:
22 440-03-41
www:
http://www.warszawa.so.gov.pl/

Lokalizacja

Województwo:
mazowieckie
Miejscowość:
Warszawa
Ulica:
Czerniakowska 100
Kod pocztowy:
00-454
Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy IX Wydział Gospodarczy

Wypowiedzi na forum

Wypowiedzi pojawiają się automatycznie i nie muszą dotyczyć opisywanego obiektu
  • Re: Klub Ursus pisory z osiru wypily 100tys zł d

    Klub wielokrotnie informował OSiR. Wyrok w sprawie spornego zadłużenia wydał Sąd Rejonowy m.st. Warszawy w Warszawie, IX Wydział Gospodarczy, na posiedzeniu niejawnym bez udziału Klubu (Klub nie został skutecznie powiadomiony ani o rozprawie ani o wyroku). Zasądzoną przez Sąd kwotę wraz z kosztami

  • WAR INWEST

    ;Przetarg - WAR INWEST S.A.“, w terminie 30 dni od daty ukazania się obwieszczenia, na adres Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy XVII Wydział Gospodarczy, ul. Świętokrzyska 12 w Warszawie. l wpłacenie wadium w wysokości 1 500 000,00 zł dla ofert o zakup całego przedsiębiorstwa, dla oferentów

  • WAR INWEST - ogłoszenie o przetargu

    ;Przetarg - WAR INWEST S.A.“, w terminie 30 dni od daty ukazania się obwieszczenia, na adres Sądu Rejonowego dla m.st. Warszawy XVII Wydział Gospodarczy, ul. Świętokrzyska 12 w Warszawie. l wpłacenie wadium w wysokości 1 500 000,00 zł dla ofert o zakup całego przedsiębiorstwa, dla oferentów

  • Umowa str 1

    przez Sąd Rejonowy dla m. st. Warszawy XIX Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, NIP nr 525-21-92-585 reprezentowaną przez: Ewę Iłowiecką Artura Ceglarza działających na podstawie pełnomocnictwa z dnia 24.08.2004r, udzielonego przez działających łącznie trzech członków Zarządu spółki

Zaloguj się

Ocena

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Inne firmy i instytucje:

Viands sp. z o.o.
Pilotshop sp. z o.o.
Providentia Invest sp. z o.o.
Robert Pawlak
Duo farm. Sp. z o.o.
Artex Borowski Artur
Szkoła Podstawowa w Uwielinach
Zakład Usługowo Poligraficzny Sławomir Kajzer
Sei Nieruchomości sp. z o.o. s.k.
Delight Agencja Kreatywna N Bareńska P Bareński s.c.
Svl sp. z o.o.
Gospodarstwo Ogrodnicze Gotkowska Barbara Gotkowski Andrzej
Ntb sp. z o.o. Oddział Płock
Kenmix Matusewicz Witold
Spółdzielnia Mieszkaniowa w Kozienicach
Usługi Wnętrzarskie Kacprzyński Piotr
Pieczeniak Paweł El Paw
Przedszkole nr 34 Warszawa
Ermex Elżbieta Kołacz
Tomaszewska Urszula Przedsiębiorstwo Usługowe Lux Mop
Vayer Electonic Jarosław Wajer
Agrotechnika Lewandowski Zbigniew
Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Grawita Olszaniecki Witold
Universal Express Relocations sp. z o.o.
Aeromexim Akcesoria Lakiernicze Skrobisz Barbara
Artmus Ik Izabela Kopeć
G i Development Iwona Rzepniewska Grażyna Szmit s.j.
Doradztwo Mariusz Kostrubała
Mofi Małgorzata Otmianowska Filus
Usługi Wnętrzarskie Biurlux Ewa Borysiak
Eutelsat Polska Sp. z o.o.
Usługi Stolarskie Mybell Kuć Michał
Zielony Projekt Anna Nadolna
Przedszkole nr 2
Sklep Przemysłowo Chemiczny Piotr Cieśla
Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe Marta s.c. Halina Michowska Zbigniew Michowski
Andrzej Gurczyński Zakład Remontowo Budowlany
Qwert 35 sp. z o.o.
Apteka Krystyna Romanowska
Agencja Nieruchomości Astra Barbara Pacholczyk
Zakład Piekarniczo Cukierniczy Ewa s.c. Marek Myślak Ewa Myślak
Artur Świętochowski
Magora Steel sp. z o.o.
D A L Sławomir Zieliński
Global Training Centre sp. z o.o.
All Sport s.c. Monika Aleksandrowicz Łukasz Aleksandrowicz
Monic Salon Fryzjerski Monika Gajewska
Bufet Pracowniczy Kraszewska Małgorzata Majos Rozalia Stanisława
Soft Komp s.c. Sykut Piotr Brudek Jacek
Katarzyna Tober
Reescon sp. z o.o.
Kampol Kamil Spoczyński
Art Bud Artur Śliwiński
Bartom sp. z o.o.
Usługi Remontowo Budowlane Paweł Majsterek
Stanislavus s.c. Agencja Reklamowa Powierża C M Szewczyk R P
Samba
Graf Expo s.c. Marcinkowska Beata Zadrożny Kazimierz
Hydropool sp. z o.o.
Piotr Fuks Usługi Transportowe