Aktualizuj dane / Zgłoś błąd

Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim I Wydział Cywilny

Kontakt

tel.:
22 775-71-23
www:
http://www.nowydwormaz.sr.gov.pl/

Lokalizacja

Województwo:
mazowieckie
Miejscowość:
Nowy Dwór Mazowiecki
Ulica:
Słowackiego 19
Kod pocztowy:
05-100
Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim I Wydział Cywilny

Wypowiedzi na forum

Wypowiedzi pojawiają się automatycznie i nie muszą dotyczyć opisywanego obiektu
  • Apelacja Sokoła na wyrok

    Zgodnie z pouczeniem b. Sokołowski odwołał się od wyroku skazującego go na udostępnienie domunetów, radnemu Pszczółkowskiemu jadkan sąd odrzuciła apelację-cytuję "Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim Wydział I Cywilny w osobie sędziego SSR Grażyny Kramarskiej po rozpoznaniu w dniu 13

  • wyrok w imieniu RP

    Sygn. akt l C 277/04 WYROK W IMIENIU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Dnia 24 października 2005 r Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim Wydział l Cywilny w składzie następującym: Przewodniczący: ASR Paulina Ochocińska - Wawrzynkiewicz Ławnicy - Protokolant Martyna Pierścieniak po rozpoznaniu w dniu 24

Czytaj więcej

  • Bunt <strong>w</strong> małych miastach: "Dlaczego likwidują nam <strong>sądy</strong>?"

    Bunt w małych miastach: "Dlaczego likwidują nam sądy?"

    się częściami sąsiednich jednostek: sąd w Nowym Dworze Mazowieckim ma zostać włączony do sądu w Legionowie; sąd w Garwolinie stanie się częścią sądu w Mińsku Mazowieckim; sąd w Sochaczewie przyłączy się do sądu w Żyrardowie; sąd w Sokołowie Podlaskim będzie częścią sądu w Węgrowie.Jak obiecuje

Zaloguj się

Ocena

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Inne firmy i instytucje:

Elżbieta Filipowicz Puh Estimax
Cegielski Jacek
Gabinet Stomatologiczny Agnieszka Jaszczułt
Bogdański Wojciech
Instalator Jakub Franciszek Głosek
Mieczysław Piotr Pietrzyk Zet Studio Promocji i Reklamy
Domasik Magdalena Centrum Szkoleń Domasik
Grzegorz Białoruski Lam Exe Tajemniczy Ogród
Mała Gastronomia Elżbieta Karczewska
Działalność Muzyczna i Edukacyjna Małgorzata Krej
Rds Stal s.j. Synowicz, Dymitrow
Rafał Figarski Viktoria Usługi
Galux Sławomir Porada
Gabinet Laryngologiczny lek med Lidia Filipowska Kot
Newton Solutions sp. z o.o.
M Ost Matwiejczyk Krzysztof
Taksówka Osobowa Wójcik Andrzej
Zbigniew Strzelecki Auto Serwis
Info Publishing Jacek Jeznach
EUROMIXSTAL SOKOŁOWSKI STANISŁAW
Przedsiębiorstwo Usług Komunalnych sp. z o.o.
J 3 K Krzysztof Grochowski
Usługi Ogólnobudowlane Adam Pierzchała
Produkcja Oddzieży i Bielizny s.c. Skorupa Bartosz Korzeniecki Marek
Elżbieta Chrzan
Tomas Tomasz Pietrzak
Henkis sp. z o.o.
Auvisoft s.c.
Rpm J. Jankowski, S. Siedlik Biuro Warszawa
Szkoła Podstawowa nr 1 z Oddziałami Integracyjnymi im. Kawalerów Orderu Uśmiechu
Sklep Kontrast Marcin Przeorek
Blacharstwo i Lakiernictwo Pojazdowe Tomaszewski Krzysztof
Abc Centrum Edukacji S.A.
Kancelaria Notarialna Dorota Margol Notariusz
Zdzi Trans Zdzisław Żyłowski
Daaf s.c. Andrzej Ajchel Dariusz Frączkowski Alina Ajchel
Usługi Geodezyjno Kartograficzne Joanna Sztyber
Firma Handlowo Usługowa Cezary Pszczółkowski
Ag Polska sp. z o.o.
Bizea sp. z o.o.
Lech Trans Transport Miedzynarodowy i Krajowy Mirosław Lech
Time: Matters Gmbh sp. z o.o. oddział w Polsce
Reha Med Marek Majkut
Mpm s.c. Popiel Machnicka Monika Krakowiak Władysław
Inspirations Katarzyna Hajduga
Panalytica sp. z o.o.
Well Done Krystian Marsz
Zięcina Artur
Madent S.J. M.Bartczak-Wardzyńska
A T Kearney sp. z o.o.
Własnościowa Spółdzielnia Mieszkaniowa Hoża 5-7
Usługi Foto Andrzej Bigos
Humana People To People Polska sp. z o.o.
Galeria Uśmiechu s.c. Pośpieszyńska Joanna Pośpieszyński Konrad
Auto Wars Obłuski Zbigniew
Indywidualna Praktyka Lekarska
Krawt Krzysztof Wytrykus
Rygielek Usługi Ślusarstwo Budowlane Janusz Górski
Termet Grzegorz Król Jarosław Król s.j.
Biuro Projektowe Mw Projekt Sp. z o.o.