Aktualizuj dane / Zgłoś błąd

Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim I Wydział Cywilny

Kontakt

tel.:
22 775-71-23
www:
http://www.nowydwormaz.sr.gov.pl/

Lokalizacja

Województwo:
mazowieckie
Miejscowość:
Nowy Dwór Mazowiecki
Ulica:
Słowackiego 19
Kod pocztowy:
05-100
Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim I Wydział Cywilny

Wypowiedzi na forum

Wypowiedzi pojawiają się automatycznie i nie muszą dotyczyć opisywanego obiektu
  • Apelacja Sokoła na wyrok

    Zgodnie z pouczeniem b. Sokołowski odwołał się od wyroku skazującego go na udostępnienie domunetów, radnemu Pszczółkowskiemu jadkan sąd odrzuciła apelację-cytuję "Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim Wydział I Cywilny w osobie sędziego SSR Grażyny Kramarskiej po rozpoznaniu w dniu 13

  • wyrok w imieniu RP

    Sygn. akt l C 277/04 WYROK W IMIENIU RZECZYPOSPOLITEJ POLSKIEJ Dnia 24 października 2005 r Sąd Rejonowy w Nowym Dworze Mazowieckim Wydział l Cywilny w składzie następującym: Przewodniczący: ASR Paulina Ochocińska - Wawrzynkiewicz Ławnicy - Protokolant Martyna Pierścieniak po rozpoznaniu w dniu 24

Czytaj więcej

  • Bunt <strong>w</strong> małych miastach: "Dlaczego likwidują nam <strong>sądy</strong>?"

    Bunt w małych miastach: "Dlaczego likwidują nam sądy?"

    się częściami sąsiednich jednostek: sąd w Nowym Dworze Mazowieckim ma zostać włączony do sądu w Legionowie; sąd w Garwolinie stanie się częścią sądu w Mińsku Mazowieckim; sąd w Sochaczewie przyłączy się do sądu w Żyrardowie; sąd w Sokołowie Podlaskim będzie częścią sądu w Węgrowie. Jak

Zaloguj się

Ocena

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Inne firmy i instytucje:

Krzysztof Szulim Infotech
FHU Fotex Małgorzata Fotek
International Services sp. z o.o.
Punkt Apteczny Elżbieta Piwko
Vip Investment Paweł Brzozowski
Zespół Szkół nr 3 w Nowym Dworze Mazowieckim
Opto Med s.c. Dorota Karczmarczyk Krzysztof Grabowski
Infosystems Sa
Polvittal Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe sp. z o.o.
Fryz Shop Doman Waldemar Domański
Sąd Rejonowy w Płocku I Wydział Cywilny
Przedsiębiorstwo Handlowo-usługowe Hydromet s.c. Sylwester Kruk, Bożena Kruk, Sławomir Dąbrowski, Hanna Dąbrowska
Gabinet Logopedyczno Terapeutyczny Izabela Kaczmarek Bruździńska
Go Art Alicja Bąkiewicz
Profit Meble Krzysztof Skrzyński
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Hemar s.c. Kok Jolanta Kok Jolanta Kok Ryszard
Swiss Assistance sp. z o.o. w Likwidacji
Sklep Ogrodniczy Iglak Renata Wierzejska
Ejrene Masaż Irena Kopytowska
Piekarnia Chudzik i Spółka Kazimiera Chudzk Anna Bauer
Młodzieżowy Ośrodek Wychowawczy
Prosta Jazda Elżbieta Śpiewak
Polskie Centrum Akredytacji
Trans Bet Konarzewska Aneta
No Problem s.c. Głowienka Grzegorz Gębora Adam
Północna Grupa Kapitałowa Sp. z o.o.
Publiczna Szkoła Podstawowa w Kociołkach
Omega Electronics Zakład Usług Elektronicznych Wieczorek Leszek
Naprawa Sprzętu Radio - Telewizyjnego Włodzimierz Kubacz
Punkt Apteczny Twardowski Andrzej
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe De Lux Car Krzysztof Korzeniecki
Zakład Optyczny Małgorzata Berdychowska
Prokopczyk Agnieszka Przedsiębiorstwo Handlowo Transportowe Jarmir
Licencjonowane Usługi Księgowe Luk Renata Szymańska
Ren Trans Usługi Transportowe Tomasz Stępień
lek med Lidia Marczak Położnik Ginekolog
Agencja Reklamowa Openpoint sp. z o.o.
Mi2 Sp. z o.o.
Blacharstwo i Mechanika Pojazdowa Adam Wciśliński
Lex Pat Biuro Prawno Patentowe s.c. Brodowska Słodownik
Tabita Ludmiła Komar
Domar Bud Tuchalski Marek
Sklep Galanteryjny Regina Urban
Publiczne Samorządowe Przedszkole w Sypniewie
Lady Fitness Bogusława Pakoca Leszek Spała s.c.
Acasta sp. z o.o.
Thu Huyen sp. z o.o.
Ekoserwis Karolina Gumkowska
Akademia Flow Ewa Damentka
Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowa Wieś
Tk Development Polska sp. z o.o.
Wisła Corporation sp. z o.o.
Bendiks Zdybicki Tomasz
Ju Justyna Woźniak
Szymon Lejkowski NZOZ Sochocin
Pracownia Glazurnicza Artie Wojtkowski Piotr
To Net Pro Tomasz Wygoda
Radio Giełda Żerań Hanna Raczkiewicz
Techergo Zbigniew Siwaszek
Icar sp. z o.o.