Szukaj dokładniej

Typ obiektu

adwokat (3)
agencja artystyczna (1)
agencja nieruchomości (2)
agencja ochrony (3)

Miasto

Nowy Dwór Mazowiecki (508) X

Cena abonamentu

do 100 zł (2)

Dla kogo

Dzieci (6)
Kobiety (10)
Mężczyźni (8)

Dni otwarcia

Poniedziałek (21)
Wtorek (21)
Środa (20)
Czwartek (21)

Karty członkowskie

Tak (2)

Klimatyzacja

Nie (3)
Tak (2)

Lokal przystosowany dla niepełnosprawnych

Nie (3)
Tak (10)

Możliwość zaparkowania w okolicy

Tak (13)

Płatność kartą

Nie (4)
Tak (9)

Status przedszkola

Niepubliczne (2)
Publiczne (5)

Usługi w klubie fitness

Porady dietetyczne (1)
Siłownia (2)

Usługi w salonie fryzjerskim

baleyage (7)
dekoloryzacja (6)
fryzury okolicznościowe (7)
fryzury ślubne (7)

Usługi w salonie kosmetycznym

Depilacja twarzy (1)
Henna brwi i rzęs (1)
Kosmetyka dla mężczyzn (2)
Makijaż dzienny/wieczorowy (2)

Zajęcia w klubie fitness

Aerobic (2)
Gimnastyka dla kobiet w ciąży (1)
Joga (1)
Pilates (1)

kantor całodobowy

Nie (1)

Miejsca, które mogą Ci się spodobać

  • Ulica: 3 Maja
  • Miejscowość: Gózd
  • Województwo: mazowieckie

Inne firmy i instytucje:

Adam Grzyb Euro Ad Przedsiębiorstwo Wielobranżowe
Przedszkole Samorządowe w Łomiankach
Power Switch Tomasz Pawelczyk
Oxford University Press Polska Sp. z o.o.
Decco sp. z o.o.
Niezależna Agencja Prasowa Independent Press Agency sp. z o.o.
Zakład Krawiecki Ela Elżbieta Ostroga
Amazonka Kakietek Barbara
Altech sp. z o.o.
Narsat Krzysztof Narojczyk
Akerbud Wojciech Rymuza
Blacharstwo Pojazdowe Kośnic Leszek
Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim
Kuśnierski Piotr
P H U Pol Bruk Jacek Sobociński
Rtc Sp. z o.o.
Podlaskie Ogrody Maszyny i Urządzenia
Vanbus sp. z o.o.
Robud Plus Robert Urbański
Poujoulat sp. z o.o.
Układanie Płytek Ceramicznych Podleś Bogusław
Mafiko Piotr Korzeniowski i Spółka S.K.
Kablofloor Koper Sławomir
Salon Optyczny Agnieszka Molenda
Javorimex Akcesoria Kuchenne E Woroniecka E Ilkowska s.j.
Artdruk Zakład Poligraficzny Andrzej Łuniewski
Omc Industrial sp. z o.o.
Virtualo sp. z o.o.
Zegar Słoneczny Sp. z o.o.
Best Tech s.c. Anna Kazimierska Marek Parys
Montaż Elektrycznych Systemów Alarmowych Mesa Emil Oniśk
Biuro Księgowo Rachunkowe Bilans Kiczor Krystyna
Magra s.c. Zegar Grażyna Kamińska Małgorzata
Broniarek Wojciech Haroldson Press
Gtc Ubp sp. z o.o.
Firma Usługowo Handlowa Sławomir Dawiczewski
Qlevo Teresa Korol
Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Bartmex Ii Arkadiusz Bartnik
Global Text Dorota Konsalik
Usługi Motoryzacyjne Grzegorz Boczkowski
Biuro Rachunkowe Jottop Jerzy Topczewski
Mikama s.c. Wrzosek Marian Olszewski Michał Łukasiuk Krzysztof
Scena Prezentacje Teatr
Dariusz Cybulski Pronet
Maciej Sobczuk Instalatorstwo Elektryczne
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Medikar Przychodnia Rehabilitacyjna s.c.
Petemar Jacek Pieterwas
Zakład Fryzjerski Danuta Kowalska
For People sp. z o.o.
Konserwacja Przedmiotów Zabytkowych Olszewski Tomasz
Agrocenter Europe Corporation S.A.
Warsen Spółdzielnia Pracowników Niewidomych w Warszawie
Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji
Radosław Gałan Kancelaria Prawnicza
Mct Tomasz Durawa
Mia Art Agnieszka Sienkiewicz
Dom Chłopa
L Kwadrat Pr& Multimedia Łukasz Chojecki
Full Maszyny Budowlane sp. z o.o.
Waldemar Wójcicki Kancelaria Prawnicza Radca Prawny